Kolaypack yerinde paketleme hizmetini nasıl sunmaktadır?

Üstün paketleme teknolojisi kullanan Kolaypack Ahşap Sandık ve Ambalaj Sanayi olarak ürünlerinize sevkiyat yapılacak ülkeye, şehre ve ilklim koşullarına göre en güvenli ve hesaplı şekilde uluslar arası standartlarda farklı paketleme biçimleri sunmaktadır. Konusunda deneyimli kolaypack ekibi, sevkiyat sırasında oluşabilecek en kötü şartlara göre kullanılacak ambalaj malzemelerini belirler.

Malzemenin yerinde tespiti;

  • Sevk edilecek malzemenin tüm özellikleriyle incelenmesi
  • Paketlemenin doğru ve güvenilir olması için kullanılması gereken malzemenin tespiti

Paketleme için ön hazırlık;

Sevk edeceğiniz malzemenin teknik özellikleri ve sevkiyat şekline göre en güvenilir şekilde ahşap sandık, katlanır sandık, kontrplak sandık, OSB sandık, kafes sandık imalatı modern tesislerimizde üretilir.

Sevk edilecek malzemenin duruma göre taşıma kulpları, aparatlar, NPE süngerler, Alüminyum bariyerler, darbe indikatörleri,eğim indikatörleri, sıcaklık indikatörleri, nem alıcılar ve birçok malzeme kullanılmaktadır.

Alüminyum bariyer kullanımı (Vakumlama)

Sevk edeceğiniz malzemenin nemden ve diğer ilkim koşullarından etkilenmemesi için ürünleriniz alüminyum bariyerler ile vakumlanarak sevkiyat için en güvenilir hale getirilir.

Sandık içi NPE sünger kullanımı

Sevk edilecek malzemenin hassasiyetine göre sandık içi komple NPE süngerler ile kaplanır.

Ürünün sandık içine sabitlenmesi

Alüminyum bariyer, NPE sünger, VCI poşet, streç ile sarılmış ve tüm güvenlik önlemleri alınmış ürünler, istenildiği takdir de tek bir sandık içine sabitlenir.

Sevkiyat takibi

Paketlenmiş olan ürünlerinizin sevkiyat sırasında oluşan herhangi bir darbeye, eğime maruz kalıp kalmadığını kontrol edebilmeniz için sandık üzerine yerleştirilen özel ürünlerimizle takip edebilirsiniz.