Sertifikalarımız


       Üretim Tesislerimiz


   Hakkımızda


ahşap ambalajKolaypack® , ambalaj sektörün de bilgi ve tecrübesi ile Türkiye’nin yükselen değeri olan ihracatına katkı ve kalite katarak, çevreye ve insana saygılı, iş etiklerine bağlı, sektöründe lider olarak yoluna devam etmektedir.Ambalaj, satış yerinde reklam aracıdır. Müsterinizin ilgisini çeker ve kapsadığı malailişkin nesnel ve duygusal bilgilenmeyi sağlar. Onunla ilgili imaj ve tutumları güçlendirme işlevini yerine getirir.

Kolaypack® katlanır ahşap ağaç sandıkları siz müşterilerimizin toplam kaliteye ulaşmasında,üretimini yapmış olduğunuz mamüllerin çevre koşullarından etkilenmeden (nem,ısı,darbe v.b.) güvenli, şık ve estetik görüntüsü ile teslimat yapmanızı kolaylaştırır ve  firma imajınızın yükselmesine katkı sağlar.

Kolaypack®, müşteri memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmanızı sağlamak için insan ve teknoloji yatırımları ile en iyi kalitede üretim yapmaktadır.

Kolaypack® olarak üretimlerimizi, Ankara Modern Keresteciler sitesinde 1500 m2 kapalı alanda ve İskenderun’da bulunan 10.000 m2 alana kurulu 5300 m2’lik kapalı  alanda modern üretim tesislerimiz de siz müşterilerimize üretim yapmaktayız.

Kolaypack®, gelişen teknoloji ve yasal zorunlulukların bilinci ile hareket ederek Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Koruma Kontrol Genel Müdürlüğü tarafından onaylanan (ISPM-15) , EPAL lisanslı Euro Palet ürünlerimizi ISO 9001 kalite standartların da siz müşterilerimize en üst kalitede sunmaktayız.


      

       Çam ve Köknar kereste

       Ahşap sandık ambalaj

       Kavak Kontrplak sandık ambalaj

       Osb sandık ambalaj

       Özel amaçlı sevkiyat palet ambalaj

       Ahşap saddle ve destek takozları

       Genel İhracat Paketleme

       Hava Kargo paketleme

       Hassas paketleme

       Denizaşırı (Seaworthy) paketleme

       Conteyner yükleme, sabitleme

       Shrink ambalaj