Ahşap Ambalaj Nem Alıcı  

Wednesday, November 17, 2010 3:29:51 AM

ABSORGEL

Asılabilen ve Örtülebilen Konteynır Nakliyatları Kullanımı İçin NEM ALICI bağıl nemi azeltmada etkili

  • Nemden kaynaklanan hasarlara karşı korur
  • Buğulaşmayı engeller
  • Çevre Dostudur

nem alici

Asılabilen ABSORJEL, jel ped şeklinde basit ve güvenli bir üründür. Kalsiyum kloridin ispatlanmış olan havadaki nemi yoğun bir şekilde gidermesi özelliğine dayanmaktadır. ABSORGEL, kapalı ambalajından çıkarıldığı andan itibaren faal hale gelir. Konteynır yan panelinin kıvrımlı girintisine asılabilir ya da kargo üzerine yatay yerleştirilebilir.

Örtülebilen ABSORJEL, jel ped şeklinde basit ve güvenli bir üründür. Deniz aşırı nakliyat konteynırları ve kapalı alanlardaki nemi emer. Kaplamanın alt kısmı geri dönüştürülebilen PE-filmden , üst kısmı ise yapağıdan yapılmıştır. PE-film rutubetin yayılmasını önler. Bu madde aşınmaz ve ısıya dayanıklıdır

ABSORPOLE ve ABSORBAG

ABSORPOLE ve ABSORBAG diğer ürünlerle karşılaştırıldığında nem yutma hacminin daha büyük olduğu ve daha uzun dayandığı Hamburg the University of Practical Science’da ve Swedish test Labaratuary’de faaliyet gösteren paketleme ve paketleme kontrolü üzerine danışmanlık, araştırma, sistem planlama ve geliştirme yapan kurum tarafından tespit edilmiştir.

ambalaj-nem-alıcı-ahşap-sandık-için-kutu

Görsel olarak ölçülebilen konteynır ve depolarda kullanılan tek NEM ALICI

Kutu ve Konteynırlarda nemi, çürümeye ve buğulanmaya karşı ideal bir kurutucudur

ABSORPOLE sigorta şirketlerince çürümeye karşı etkili bir koruyucu olarak tanınır

  • Rutubeti azaltır
  • Nemden kaynaklanan hasarları önler
  • Çevre dostu kalsuyum klorid

WISESORB - Nem Alıcı Poşetler

Wisesorb nem alıcı poşetler DIN Centro tarafından onaylanan ve kesin suretle gözlemlenen ALMAN DIN 55473 Standardı’na göre üretilmektedir. Wisesorb nem alıcı poşetlerin emici maddesi olarak, Kuzey Çin’den çevre dostu, zehirli olmayan, zararsız ve kullanımı güvenli olan doğal bentonit kili (motmorilonit) kullanılmaktadır. Düşük nem altında silika jelden daha yüksek bir emiş performansına sahiptir. Doğal olarak ayrıştırılabilir ve nispeten daha düşük maliyete sahiptir. 

sevkiyat-nem-alıcı